• Příměstský tábor všeobecný 4

Máte rádi přírodu, zvířata, výlety, vyrábění, hry a chcete si co nejvíc užít poslední týden prázdnin se svými kamarády? Přidejte se k nám všeobecný příměstský tábor, který bude tou správnou tečkou za prosluněným létem.
  • Příměstský tábor taneční

Sportovně laděný příměstský tábor s tancem. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, každý den seznámení s některým druhem tance, zaměřeno převážně pro dívky.
  • Příměstský tábor sportovní 5

Sportovně laděný příměstský tábor. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, loděnice, zaměřeno převážně pro chlapce.
  • Příměstský tábor všeobecný 3

• Příměstský tábor technický

Tento příměstský tábor je zaměřen na technickou oblast - počítače, modelářství, elektro, autodráha, RC modely.. Součástí programu bude i celodenní výlet.
  • Příměstský tábor výtvarný

Na tomto příměstském táboře si účastníci vyzkouší nejrůznější výtvarné a animační techniky, práci s grafikou či tvorbu keramických výrobků.
  • Den s roboty - workshopy

Pro všechny malé i velké nadšence do robotů jsme připravili robotický den s workshopy, kde se seznámí s roboty, vyzkouší si je postavit a také ovládat.
  • Jarní pohár v latinsko-amerických tancích

Oddílová taneční soutěž jednotlivců v latinsko-amerických tancích. Přijďte podpořit naše začínající i pokročilé tanečníky!