• Soutěž O putovní pohár OMS Praha 2

Obvodní myslivecký spolek Praha 2 ve spolupráci s DDM Praha 2 pořádá 2. ročník soutěže základních škol "O putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Prahy 2".
  • 6. GP Turnaj Othello

Soutěž v deskové hře Othello. Hra o ceny. Zúčastnit se může každý!
  • PÁVIK - Odpoledne s pejskem

V rámci pátečních akcí nás i tentokrát čeká Odpoledne s pejskem, kde se od zkušené cvičitelky dozvíte zajímavé rady o výcviku psů a sami si vyzkoušíte psí trénink.
  • VKV - Venkovní fotbálek

Přijďte do Volnočasového klubu Vyšehrad a zúčastněte se fotbalového turnaje na venkovním hřišti ZŠ Vratislavova.
  • Klub - turnaj v ping pongu

Pozor - tentokrát tu máme turnaj v pinpongu na našem prima dvorku. Pálky i míčky k dispozici. Přiveď i kámoše ať turnaj stojí za to.
  • NERF TURNAJ DDM PRAHA 2

Turnaj tříčlenných družstev v rámci NERF ligy.
  • Výtvarné dílny Slezská

1. program: KERAMIKA - POSLEDNÍ GLAZOVÁNÍ (od 5 let) 2. program: LICHOŽROUTI (od 7 let)
  • Sobota Open

DEJTE DOHROMADY TÝM A PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!
  • Vodácká víkendovka I.

Vodácké dvoudenní putování po řece vhodné pro začínající i zkušenější vodáky doplněné o hry, soutěže a učení se vodáckých a tábornických dovedností.
  • PÁVIK - Tvořivá dílna

Ani v květnu nebude chybět na "Pátku vědecky i kreativně" vaše oblíbená Tvořivá dílna plná kreativity a nápadů.
  • Noční život zvířat v minizoo

Víte, co dělají zvířata v noci? Přijďte to zjistit do naší minizoo.
  • Pohádkový les

Odpoledne na pohádkové cestě s pohádkovými postavičkami.
  • Výtvarné dílny Slezská

1. program: KERAMIKA - POSLEDNÍ GLAZOVÁNÍ (od 5 let) 2. program: TUČŇÁCI Z MADAGASKARU (od 7 let) 3. program: PET-ART (od 7 let)
  • PÁVIK - Chováme křečky

V květnu se rámci našich pravidelných pátečních akcí naučíme, jak se správně starat o křečky, abychom měli doma šťastného a spokojeného mazlíčka.
  • Děti na kolech

Zábavné odpoledne pro malé i větší děti.
  • VKV - Výroba přání ke Dni matek

Den matek je 13. května, ale vyrobit si s námi zajímavé a originální přání můžete již ve středu 9. 5. 2018.
  • Klub - turnaj v Ubongu

Další turnaj ve známé deskové hře Ubongo. Na víteze čekají drobné ceny.
  • 5. GP Turnaj Othello

Soutěž v deskové hře Othello. Hra o ceny. Zúčastnit se může každý!
  • Sázavské pádlo

Víkendový pobyt na Sázavě v Pikovicích motivovaný tématikou pohádek a večerníčků. Vodácké závody, vědomostní a dovednostní hry a soutěže, táboření, vaření na ohni ...
  • Pražský pěvecký festival

Pražský pěvecký festival je přehlídka skvělých, mladých zpěváků ve věku 6-19 let, kteří byli vybráni ze všech přihlášených na festival.
  • PÁVIK - Tvořivá dílna

• VKV - Turnaj holandský billiard

Holandský billiard je velice chytlavá dřevěná hra, ve které rozhoduje přesná muška a cit v ruce.
  • Klub - Malá kopaná na hřišti

Přijď si zahrát fotbálek na hřiště v našem vnitrobloku. Potřebuješ jen chuť a sportovní obuv.

PÁVIK - Sázení květin

Noční život zvířat
  • Pražský pěvecký festival

• Příměstský tábor všeobecný 4

Máte rádi přírodu, zvířata, výlety, vyrábění, hry a chcete si co nejvíc užít poslední týden prázdnin se svými kamarády? Přidejte se k nám všeobecný příměstský tábor, který bude tou správnou tečkou za prosluněným létem.
  • Příměstský tábor taneční

Sportovně laděný příměstský tábor s tancem. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, každý den seznámení s některým druhem tance, zaměřeno převážně pro dívky.
  • Příměstský tábor sportovní 5

Sportovně laděný příměstský tábor. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, loděnice, zaměřeno převážně pro chlapce.
  • Příměstský tábor všeobecný 3