• VKV - Rozlučka s klubem

Zveme všechny členy Volnočasového klubu Vyšehrad na letní rozloučení s klubem.
  • Divadelní představení dramatických kroužků

Přijďte se bobavit a zazpívat si na divadelní přehlídku dramatických kroužků DDM Prahy 2. Představí se Vám mladí herci tří kroužků. Těšit se můžete na muzikálové pohádky Ať žijí duchové a Lotrando a Zubejda a na vlastní hru starších dětí WC drama.
  • Příměstský tábor všeobecný 4

Máte rádi přírodu, zvířata, výlety, vyrábění, hry a chcete si co nejvíc užít poslední týden prázdnin se svými kamarády? Přidejte se k nám všeobecný příměstský tábor, který bude tou správnou tečkou za prosluněným létem.
  • Příměstský tábor taneční

Sportovně laděný příměstský tábor s tancem. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, každý den seznámení s některým druhem tance, zaměřeno převážně pro dívky.
  • Příměstský tábor sportovní 5

Sportovně laděný příměstský tábor. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, loděnice, zaměřeno převážně pro chlapce.
  • Příměstský tábor všeobecný 3

• Příměstský tábor technický

Tento příměstský tábor je zaměřen na technickou oblast - počítače, modelářství, elektro, autodráha, RC modely.. Součástí programu bude i celodenní výlet.
  • Příměstský tábor výtvarný

Na tomto příměstském táboře si účastníci vyzkouší nejrůznější výtvarné a animační techniky, práci s grafikou či tvorbu keramických výrobků.
  • Příměstský tábor všeobecný 2

• Příměstský tábor Procházky Prahou IV.

• Příměstský tábor Pro nejmenší 3

Tento příměstský tábor je určen pro děti, které ještě navštěvují MŠ, tedy děti ve věku od 3 do 6 let. Čeká na ně krásný program přizpůsobený věku a spousta dobrodružství :-)
  • Letní tábor šermířský

Tábor umístěný v areálu obklopeném krásnými lesy. Tábor bude vedený jako sportovní soustředění, pro cca 20 dětí, zaměřené na historický šerm a zápas doplněný sportovními a zážitkovými aktivitami.
  • Letní tábor sportovní

Tábor umístěný v areálu na břehu rybníka zaměřený na sporotvní aktivity, na tradiční i netradiční sporty a hry. Tábor je motivován výpravnou celotáborovou hrou a doplněn o turistiku, cykloturistiku (dle volby dítěte).
  • Příměstský tábor Procházky Prahou III.

• Letní tábor taneční 2

Letní taneční tábor zaměřený na společenský a latinsko-americký tanec,je přednostně určen pro děti navštěvující kroužek latinsko-amerických tanců v DDM Praha 2.
  • Letní tábor všeobecný 3

Tábor proběhne v krásném areálu ŠVZ Žihle. Zde budeme využívat množství sportovišť, dětské atrakce, čisté lesy k hrám a soutěžím. Připravena je celotáborová hra.
  • Letní tábor vodácký

Vodácké putování doplněné celotáborovou hrou, nácvikem zálesáckých dovedností, poznáváním přírody.
  • Letní tábor Rodiče s dětmi

Tábor určený nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče! :-) Pojeďte s námi na dobrodružnou dovolenou, své si určitě užijí jak rodiče, tak děti! :-)
  • Letní tábor florbalový

Sportovní tábor zaměřený na florbal, je přednostně určen pro děti navštěvující kroužek florbalu v DDM Praha 2.
  • Letní tábor branný

Letní dětský tábor s brannou tématikou aneb tábor přežití v areálu SVZ Žihle.
  • Příměstský tábor Procházky Prahou II.

• Letní tábor taneční 1

Sportovní tábor zaměřený na moderní tanec, street, hip-hop, disco tanec a mažoretky,je přednostně určen pro děti navštěvující kroužek moderních tanců a mažoretek v DDM Praha 2.
  • Letní tábor přírodovědný 2

• Letní tábor irské tance

Letní tábor je určen děvčatům i klukům, kterým se líbí irské tance a navštěvují nějaký kroužek irských tanců u nás v DDM Praha 2.
  • Příměstský tábor přírodovědný

Máte rádi přírodu a zvířata? Přidejte se k nám na příměstský tábor.
  • Příměstský tábor Procházky Prahou I.

Procházky Prahou jsou určeny dětem, které již absolvovaly 1. třídu ZŠ. Vydáte se po stopách známých i méně známých osobností.
  • Letní tábor výtvarný

Letní tábor s výtvarkou v Žihli. Celotáborová hra se připravuje.
  • Letní tábor volejbalový

Tábor pro všechny, které baví volejbal a chtějí se v něm zlepšit. Není určen úplným začátečníkům, spíše mírně pokročilým až pokročilým. Kromě trénování nás samozřejmě čekají i jiné aktivity a celotáborová hra. :-)
  • Letní tábor technický 2

Tento tradiční tábor je známý svým kvalitním technickým zaměřením (počítače - programování, foto-video, robotika, elektronika, 3D tisk, modelářství) a je určen pro děti a mládež od 10 do 20 let.
  • Letní tábor přírodovědný 1

Letní pobytový tábor je pro všechny děti, které mají rády přírodu a její tajemství. Na našich dobrodružných výpravách do přírody nás čeká pravé vědecké zkoumání zvířat i rostlin žijících na loukách, v lese i ve vodě.