• Pražský pěvecký festival

Pražský pěvecký festival je přehlídka skvělých, mladých zpěváků ve věku 6-19 let, kteří byli vybráni ze všech přihlášených na festival.
  • Velikonoční workshop

Pojďte s námi strávit den plný tradic, zvyků a velikonočního tvoření. Nebude chybět ani ochutnávka velikonočních pokrmů nebo péče o zvířátka v naší minizoo.
  • VKV - Výroba pomlázky

Pro školní družiny jsme si připravili velikonoční dílnu, kde si vyrobíte pomlázku. V případě, že máte o tuto dílnu zájem a chcete, pište na náš email: stv@ddm-ph2.cz
  • Klub Síť: Velikonoční tancování

A je to tady!!! Velká taneční soutěž s kamarády a playstationem.
  • Pátek vědecky i kreativně - Velikonoční

Tvoříte rádi a máte volné páteční odpoledne? Přijďte do naší kreativní dílny plné originálních nápadů, ze kterých si odnesete krásné výrobky, tentokrát se tvoření ponese v duchu Velikonoc.
  • Exkurze do tropického skleníku

Vypravte se s námi za exotikou! V rámci komentované prohlídky se podíváte do tropického skleníku Botanické zahrady Univerzity Karlovy a ochutnáte nejrůznější druhy exotického ovoce.
  • Výtvarné dílny Slezská

1. program: TOČENÍ NA KRUHU (od 8 let) 2. program: MIMONI (od 7 let)
  • Den s roboty

Pro všechny malé i velké nadšence do robotů jsme připravili robotický den s workshopy, kde se seznámí s roboty, vyzkouší si je postavit a také ovládat.
  • 3. GP Turnaj Othello

Soutěž v deskové hře Othello. Hra o ceny. Zúčastnit se může každý!
  • Pátek vědecky i kreativně - Odpoledne s pejskem

Čeká nás také Odpoledne s pejskem, kde se od zkušené cvičitelky dozvíte zajímavé rady o výcviku psů a sami si vyzkoušíte psí trénink.
  • VKV - Turnaj XBOX

Pro členy Volnočasového klubu Vyšehrad jsme na březen připravili turnaj v xboxu. Přijďte 14. 3. do STV Vratislavova 15 a zúčastněte se turnaje o drobné ceny.
  • Klub Síť: Velikonoční tvoření

Přijď si vyrobit dekoraci k svátku jara.
  • Etno odpoledne

Ponořte se s námi do tajů dalekých kultur, na vlastní kůži vyzkoušejte tradice a zvyky různých kmenů a národů. Pravou atmosféru navodí i mocné chutě a vůně, které nás přenesou do blízkých i dalekých zemí.
  • Pátek vědecky i kreativně - Korálkovací

Tvoříte rádi a máte volné páteční odpoledne? Přijďte do naší kreativní dílny plné originálních nápadů, ze kterých si odnesete krásné výrobky, tentokrát z korálků.
  • VKV - Jak funguje internet

Pokračujeme ve vzdělávacím cyklu o počítačích ve Volnočasovém klubu Vyšehrad. Tentokrát jsme si pro vás připravili přednášku Jak funguje internet.
  • Klub Síť: tvoření z kůže

Přijď si vyzkoušet práci s kůží. Vyrobíš si i vlastní šperk.
  • Noční život zvířat

Víte, co dělají zvířata v noci? Přijďte to zjistit do naší minizoo.
  • VKV - Virtuální realita

Pro členy Volnočasového klubu Vyšehrad jsme připravili první ochutnávku naši virtuální reality.
  • Klub Síť: turnaj v šipkách

Velký turnaj v šipkách. Přijď si zaházet nebo se jen tak naučit.

Výlet TK Stopy
  • Pátek vědecky i kreativně: Tvořivá dílna

Také v novém kalendářním roce je pro vás na "Páviku" připravena oblíbená tvořivá dílna plná nápadů!
  • Masopust v MC Macíček

plnění zábavných úkolů, tanec, maškarní průvod
  • VKV - vyrob si baterku

Pro členy Volnočasového klubu Vyšehrad nebo všechny ty,které zajímá elektronika, tak si můžete přijít vyzkoušet sestavit vlastní, originální baterku.
  • Klub Síť: turnaj ve fotbálku

A tentokrát je tu oblíbený turnaj ve stolním fotbálku, s Verčou. Jednotlivci i dvojice jsou vítáni.
  • Příměstský tábor všeobecný 4

Máte rádi přírodu, zvířata, výlety, vyrábění, hry a chcete si co nejvíc užít poslední týden prázdnin se svými kamarády? Přidejte se k nám všeobecný příměstský tábor, který bude tou správnou tečkou za prosluněným létem.
  • Příměstský tábor taneční

Sportovně laděný příměstský tábor s tancem. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, každý den seznámení s některým druhem tance, zaměřeno převážně pro dívky.
  • Příměstský tábor sportovní 5

Sportovně laděný příměstský tábor. Náplň tábora: hry v tělocvičně a na hřišti, výlet mimo Prahu, návštěva bazénu či koupaliště, loděnice, zaměřeno převážně pro chlapce.
  • Příměstský tábor všeobecný 3

• Příměstský tábor technický

Tento příměstský tábor je zaměřen na technickou oblast - počítače, modelářství, elektro, autodráha, RC modely.. Součástí programu bude i celodenní výlet.
  • Příměstský tábor výtvarný

Na tomto příměstském táboře si účastníci vyzkouší nejrůznější výtvarné a animační techniky, práci s grafikou či tvorbu keramických výrobků.