Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Chytrá řešení v energetice vedou k úsporám

20.07. 2018
    Od letošního roku má MČ Praha 2 vlastního energetika, jehož úkolem je zajistit nižší spotřebu energií. První cesty ke snížení nákladů se již našly.
  • Bezpečnost v prázdninové Praze 2

19.07. 2018
    Strážníci, střežící ve školním roce přechody u mateřských a základních škol, hlídají nyní parky. V těch tráví o prázdninách svůj volný čas tisíce Pražanů i turistů. O dalších letních bezpečnostních úpravách hovoří místostarosta Martin Víšek.
  • Kryt Folimanka láká každý měsíc stovky návštěvníků

17.07. 2018
    Přestože městská část Praha 2 otevírá podzemní protiatomový kryt Folimanka vždy jednou měsíčně už několik let, zájem návštěvníků o tuto stavbu neutuchá. Vstup najdete z ulice Pod Karlovem.
  • Praha 2 rozdělila granty

17.07. 2018
    Místostarosta Jan Korseska, zodpovědný za finance městské části, popsal oblasti, do nichž Praha 2 po červnovém schválení zastupitelstvem rozdělila veřejnou finanční podporu v řádu milionů korun.
  • Prázdninový tip: společná vstupenka na Novoměstskou a Staroměstskou radnici

13.07. 2018
    Jistě nejen turisté mimopražští či zahraniční, ale i obyvatelé Prahy 2 ocení tzv. Town Hall Pass. Tedy „radniční vstupenku“, která umožňuje za zvýhodněnou cenu navštívit dvě starobylé budovy – Staroměstskou a Novoměstskou radnici.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další