Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Na Tylovo náměstí se vrátí trhy

19.03. 2019
    Rada městské části Praha 2 schválila na svém zasedání 18. března 2019 vítěze veřejné soutěže na provozování farmářských trhů na Tylově náměstí. Konsorcium CITY FARM předložilo podle hodnotící komise nejlepší nabídku. Soutěžících bylo celkem sedm, pět z nich ale nesplnilo podmínky zadání.
  • Veřejné soutěže o odkup obecních bytů pokračují další aukcí

18.03. 2019
    Městská část Praha 2 bude i v letošním roce pokračovat v prodeji volných obecních bytů prostřednictvím veřejné soutěže na principu aukce.
  • Praha 2 má další pamětní desku hrdinům druhého odboje (vloženo video)

15.03. 2019
    Pamětní deska se jménem kapitána Karla Pavlíka je od čtvrtka 14. března 2019 na domě č. 19 v ulici Na Folimance v Praze 2.
  • Setkání k rekonstrukci Vinohradské třídy (vloženo video)

13.03. 2019
    Od soboty 9. března 2019 do poloviny července potrvá rekonstrukce tramvajové trati ve Vinohradské ulici. Spolu s opravou úseku mezi Škrétovou a Sudoměřskou ulicí zde vzniknou také bezbariérové přechody pro chodce a první ze série čtyř bezbariérových zastávek. Pro cestující je připravena náhradní autobusová doprava.
  • Výzva pro návštěvníky Riegrových sadů

12.03. 2019
    Po zimní přestávce opět pokračuje revitalizace Riegrových sadů (nad pomníkem F. L. Riegra). Od 20. března 2019 budou zahájeny práce na pokládce dvouvrstvých asfaltových povrchů. Velmi prosíme návštěvníky sadů, aby respektovali zákaz vstupu na staveniště a umožnili tak úspěšné dokončení prací.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další