• Piknik v Riegrových sadech v srpnu 2018

Klub Dvojka pro děti a rodiče uspořádal ve čtvrtek 30. 8. již tradiční piknik v Riegrových sadech. "I když nám rosnička slibovala déšť, počasí vyšlo na jedničku a zůstali jsme v suchu," přišla pozdravit členy klubu zakladatelka klubu místostarostka Alexandra Udženija.
  • Plaveme s dvojkou

Plavecké lekce pro rodiče každé úterý od 11:15 do 12:15 hod. Lekce jsou vedeny trenérem plavání, který vás seznámí se správnou technikou plaveckých stylů, pomůže s odstraněním špatných plaveckých návyků. Cena jedné lekce je 50 Kč. Přihlášení na lekci emailem plavemesdvojkou@gmail.com. Hlídání dětí není zajištěno.
    KDE: plavecký bazén Sokol Královské Vinohrady.
  • Vláčkem po Praze podruhé

Ve čtvrtek 8.června pořádal klub Dvojka pro děti a rodiče v pořadí druhou okružní jízdu Prahou turistickým vláčkem.
  • Okružní jízda Prahou turistickým vláčkem

Ve čtvrtek 25. května pořádal klub Dvojka pro děti a rodiče okružní jízdu Prahou turistickým vláčkem. Při cestě si rodiče s dětmi poslechli odborný komentář, vztahující se k jednotlivým pamětihodnostem, jako jsou Staroměstské náměstí, sídlo vlády, obě komory Parlamentu ČR, Nerudova ulice, Černínský palác, Pražský hrad, Nový svět, Belveder, Klárov, Rudolfinum, Stará synagoga, Pařížská ulice.
  • Velká výtvarná soutěž pro děti o nejhezčí vánoční pohlednici

Ateliér Malování a kreslení vyhlašuje Výtvarnou soutěž pro děti o nejhezčí vánoční pohlednic. Budeme moc rádi, když se vaše třída či škola zapojí!
  • Výtvarný ateliér Malování a kreslení pořádá Den otevřených dveří

Nový školní rok začíná 5. 9. 2016 a výtvarný ateliér Malování a kreslení již zahájil zápis do svých kurzů. Zájemci různého věku se mohou přihlásit na kurzy nespočtu různých výtvarných technik pod vedením profesionálních umělců.
  • Bruslení s kočárky v Podolí

Klub Dvojka pro děti a rodiče pro Vás v průběhu prázdnin pořádá také Bruslení s kočárky! Každé pondělí máme sraz u zastávky Podolská vodárna v 10:00.
  • Jóga pro rodiče a děti v Riegrových sadech

Léto je v plném proudu a oproti loňskému roku je i počasí teplotně příznivé. I proto se každý pátek scházejí maminky, ale i tatínkové, v Riegrových sadech a se svými ratolestmi absolvují lekce jógy pod vedením zkušených lektorek.
  • Strollering v Riegrových sadech

Od 15. března do 28. června 2016
    každé úterý od 10:00 do 11:00 hod.
  • Cvičení s MIMInky

Pohybový rozvoj a péče o kojence
  • Institut rodinné péče Natama

STAŇTE SE SKVĚLÝMI RODIČI. Pěstounskými, adoptivními, náhradními... ZEPTEJTE SE, PORAĎTE SE, VZDĚLÁVEJTE SE.
  • Chlupáčovo muzeum historie Země

Chlupáčovo muzeum historie Země (dále CHMHZ) je univerzitní muzeum vzniklé přestavbou původních sbírek Ústavu geologie a paleontologie PřFUK.