Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  další
  • Do projektu Mikroklima okolí školy se zapojila ZŠ Sázavská

17.12. 2020
    Projekt mikroklima okolí školy je dlouhodobý projekt od Ekocentra Koniklec, ve kterém žáci získají obecné znalosti o životním prostředí a faktorech, které ho ovlivňují a poznají blíže prostředí, v němž žijí. Ve školním roce 2019/2020 se do projektu zapojilo 15 základních škol z různých městských částí.
  • Mezinárodní vědomostní soutěž Památníku Lidice - Lidice 21

18.11. 2020
    Osm let se základní škola Na Smetance úspěšně (umístění vždy v první desítce) účastní mezinárodní soutěže „Lidice 21“. Soutěž je součástí dlouhodobého vzdělávacího programu školy „Vážíme si historie své země“.
  • Smetankovští zpěváci pomáhali v době koronaviru seniorům

18.08. 2020
    Členové dětského sboru Coro Piccolo, který působí při ZŠ Na Smetance, v době koronavirových „prázdnin“ nezaháleli a spojili své síly a nadání pro úžasnou věc. Dvanáctiletí školáci se domluvili a nacvičili si písničkový program z dob mládí jejich prababiček a pradědečků a vyrazili zpívat do domovů pro seniory v rámci koncertů pod okny.
  • ZŠ Sázavská uspěla v mezinárodní soutěži

30.06. 2020
    Rádi bychom pogratulovali žákům první a druhé třídy ZŠ Sázavská, kteří se v mezinárodní soutěži Accelium Olympics umístili v konkurenci 107 škol z celého světa na úžasném 6. místě.

Školy zřizované městskou částí Praha 2

MATEŘSKÉ ŠKOLY