Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  další
  • Druhý ročník projektu EDISON je za námi

27.09. 2017
    Od 10. do 17. září probíhal v ZŠ Kladská již 2. ročník projektu EDISON. (Education. Drive. Internationality. Students. Opportunity. Network.). Přijeli k nám studenti z Japonska, Maroka, Ukrajiny, Íránu, Gruzie a Turecka. Studenti byli ubytováni v rodinách našich žáků.
  • Přírodovědné odpoledne pro děti mateřských a základních škol

26.09. 2017
    Ve čtvrtek 21. září se v Apolinářské zahradě konalo již tradiční Přírodovědné odpoledne pro děti mateřských a základních škol, organizované městskou částí Praha 2. Pro děti byly připraveny zábavně-naučné soutěže a hry, které pro ně členové Českomoravské myslivecké jednoty z obvodního spolku Prahy 3 připravili.
  • Mateřská škola Na Děkance získala titul Euroškola

14.07. 2017
    Před dvěma lety oslovil mateřskou školu Na Děkance svojí vizí a obsahem mezinárodní program Ekoškola. Jelikož školní vzdělávací program mateřské školy je zaměřen na sport a ekologii, byla volba jasná a do programu vstoupili.
  • Žáci ZŠ Jana Masaryka na výměnném pobytu v Itálii

04.05. 2017
    Základní škola Jana Masaryka se účastní mezinárodního projektu v rámci evropského programu Erasmus+. Do projektu jsou zapojeny čtyři partnerské země, a to Česká republika, Rakousko, Itálie a Estonsko.

Školy zřizované městskou částí Praha 2

MATEŘSKÉ ŠKOLY