Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  další
  • Děti se vyřádily v Riegrových sadech

03.09. 2019
    První školní den se mohly děti těšit na již tradiční akci k zahájení školního roku v Riegrových sadech. Na šikovnost dětí se přišel podívat i místostarosta pro oblast kultury a sportu Jaroslav Šolc, který si několik sportů také sám vyzkoušel.
  • Příměstský tábor na konci srpna

02.09. 2019
    V posledním srpnovém týdnu proběhl v DDM Praha 2 příměstský tábor, který hradí ze svého rozpočtu Městská část Praha 2.
  • ZŠ Vratislavova vytvořila rekord

29.08. 2019
    Základní škola Vratislavova uspořádala veřejné představení muzikálu Etiketa aneb Fajn vědět, v němž účinkovalo celkem 231 žáků ve věku od 6 do 15 let. Muzikál představuje zábavnou formou 12 pravidel slušného chování. Rekord zapsala pelhřimovská agentura Dobrý den.
  • Mistrovství ČR v šachu – 3. místo pro žáky ZŠ u svatého Štěpána

26.06. 2019
    Od pondělí 17. do středy 19. 6. se ve Zlíně konalo Mistrovství České republiky školních týmů v šachu, kterého se se ctí zúčastnila také dvě družstva Základní školy u svatého Štěpána.

Školy zřizované městskou částí Praha 2

MATEŘSKÉ ŠKOLY