Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Skončila rekonstrukce Belgické ulice

26.07. 2017
    Po půldruhém roce oprav a uzavírek byla ve středu 26. července 2017 kompletně zprovozněna Belgická ulice. V poslední fázi se opravoval úsek Bruselská – Záhřebská a Záhřebská – Jana Masaryka. Při otevření této páteřní vinohradské ulice, situované v centru rezidenční oblasti, byl místostarosta Prahy 2 pro oblast dopravy Jan Korseska, náměstek primátora Petr Dolínek a zástupci TSK, v jejíž režii se rekonstrukce prováděla. Součástí oprav byly povrchy chodníků a kompletní výměna inženýrských sítí. Rekonstrukce stála 21 milionů korun.

• Hudební léto v parcích se dnes koná v ZUŠ Ilji Hurníka

26.07. 2017
    Srdečně vás zveme na druhý koncert cyklu Hudební léto v parcích Prahy 2. Koncert se uskuteční ve středu 26. 7. od 18:00 v ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21.
  • Dopravní omezení při mezinárodní sportovní triatlonové akci konané v Praze

21.07. 2017
    Informujeme občany o dopravních omezeních při mezinárodní sportovní triatlonové akci FORD CHALLENGE PRAGUE 2017. Dopravní omezení budou od 28. 7. - 29. 7. 2017. Prahy 2 se však dotknou minimálně.
  • Kryt Folimanka si můžete prohlédnout opět 19. srpna

18.07. 2017
    Kryt Folimanka je největší podzemní stavbou na území městské části Praha 2.
  • Chytrá lavička na náměstí Míru

17.07. 2017
    V půli července se na náměstí Míru, nedaleko kostela sv. Ludmily (před stánkem s květinami) objevila tzv. chytrá lavička. Na pozemku Prahy 2 ji jako pilotní projekt instalovalo hlavní město Praha ve spolupráci s vývojáři zařízení, firmou Ability Group, s. r. o.
  • Co kvete na náměstí Míru

14.07. 2017
    Dostáváme řadu pochval za krásně rozkvetlé záhony na náměstí Míru. Na dvou ilustračních fotografiích najdete květiny, které představujeme.
  • Začalo Hudební léto v parcích Prahy 2

14.07. 2017
    První dva z koncertů pod širým nebem se vzhledem k počasí odehrály v kuželně Pavilonu v Havlíčkových sadech. Vystoupily Komorní soubor Atlantis a soubor Voyage.
  • Průjezd Nuslemi bude omezen

30.06. 2017
    Několik rekonstrukcí se dotkne od letních prázdnin až do prosince nejen místních obyvatel, ale i všech řidičů a cestujících MHD projíždějícími nuselským údolím.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další