Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Začíná rekonstrukce v Belgické a Varšavské ulici

24.01. 2017
    Začíná rekonstrukce kanalizace a ostatních inženýrských sítí v ul. Belgická v úseku Záhřebská – Jana Masaryka a zároveň rekonstrukce vodovodů v ul. Varšavská v úseku Jana Masaryka – Máchova.
  • Trhy na Náplavce se otevřou 4. února

23.01. 2017
    Sobotní nákup na náplavce se stal již tradicí nejen tisíců Pražanů, ale i těch, kteří přijíždějí z větší dálky. Tuto sezónu se navíc můžete těšit na větší počet tematických akcí, zviditelňujících české plodiny a producenty.
  • Jak se chovat při smogové situaci

23.01. 2017
    Doporučení lékařky, jak se chovat v době smogové situace, jsou určena především citlivým skupinám obyvatel, pro které může mít delší trvání "smogu" nepříznivé účinky na zdraví. To jsou děti včetně kojenců, těhotné ženy, starší lidé a lidé s chronickým onemocněním dýchacího ústrojí.
  • Změna tramvajových linek v okolí Zvonařky od 25. 3. 2017

23.01. 2017
    V uplynulém roce byl na území naší městské části obnoven provoz tramvajové linky 6, která přímo propojuje nejen zastávku I. P. Pavlova s Nádražím Vršovice, ale také okolí Nuselských schodů s Karlovým náměstím a centrem města. Průzkumy vytížení spojů ukazují, že žádosti vás občanů i městské části o jejich návrat byly oprávněné.
  • Zemřela paní Naděžda Kavalírová

21.01. 2017
    Oč drobnější postavou, o to nezdolnější duchem. Dlouholetá předsedkyně Konfederace politických vězňů a čestná občanka Prahy 2 Naděžda Kavalírová zemřela ve věku 93 let.
  • Začala další sezóna koncertů Prahy 2

20.01. 2017
    Již pátý ročník koncertů, které pořádá Praha 2 ve spolupráci s HAMU zdarma pro občany v Gröbeho vile a na Bastionu, odstartoval ve středu 18. ledna.
  • Novoroční setkání ředitelů a pedagogů mateřských a základních škol na Novoměstské radnici

20.01. 2017
    V pátek 13. ledna 2017 se uskutečnilo v prostorách Novoměstské radnice slavnostní novoroční setkání ředitelů a pedagogů mateřských a základních škol zřizovaných městskou částí Praha 2.
  • Uplynulo 48 let od upálení Jana Palacha

16.01. 2017
    I díky iniciativě starostky Prahy 2 a poslankyně Jany Černochové je 16. leden významným dnem České republiky.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další