Chodníky v Praze se opravují (vloženo video)

Praha 2 letos pokračuje v opravách povrchu chodníků na území městské části. Pokračují práce na výměně sítí v pražský Vinohradech a v druhé polovině roku se pak počítá s dokončením rekonstrukce chodníků ve Vyšehradské ulici. Jen loni se podařilo v Městské části opravit šest a půl tisíce metrů čtverečních chodníků.

"Pokračujeme na Vinohradech s plošnou výměnou sítí, od ulice Šumavská po ulici Kladská. Bude se rekonstruovat celá ulice Moravská a tady dole v Podskalí je v plánu dorekonstruovat Vyšehradskou ulici a začít rekonstruovat Oldřichovu ulici. Tím, že se snažíme suplovat tu koordinaci, kterou by měl zajišťovat magistrát nebo TSK, tak chceme, aby ty práce obtěžovaly co nejméně," říká místostarosta MČ Praha 2 Jan Korseska (ODS).

Zveřejněno: 22.05.2020 – webadmin@praha2.cz