Členství v klubu Dvojka pro přátele kultury

Klub Dvojka

Jak se stát členem klubu?

Podmínkou pro členství je trvalý pobyt na území Prahy 2 a věk 18 a více let.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KLUBU DVOJKA PRO PŘÁTELE KULTURY (dokument ve formátu PDF)

1. Vyplníte přihlášku, která je k dispozici v informačních kancelářích úřadu, na akcích pořádaných Prahou 2, u partnerů klubu, nebo ke stažení níže.

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU DVOJKA PRO PŘÁTELE KULTURY (dokument ve formátu PDF)

2. Přihlášku odevzdejte v informační kanceláři, nebo zašlete poštou na níže uvedenou adresu, popř. pošlete naskenovanou s podpisem na e-mail dvojkapropratelekultury@praha2.cz.

3. V Novinách Prahy 2, na internetu nebo v informační kanceláři sledujte naše nabídky akcí, aktuality či zajímavé projekty konané v Praze 2 a čerpejte výhody členství v klubu. O konání kulturních akcí v Praze 2 budeme členy klubu také pravidelně informovat prostřednictvím našeho zpravodaje.

KONTAKTNÍ ADRESA
Klub Dvojka pro přátele kultury
nám. Míru 20
dvojkapropratelekultury@praha2.cz

Vítejte mezi přátele kultury z Prahy 2. Těšíme se spolu s Vámi na spoustu zajímavých kulturních zážitků, které obohatí náš každodenní život.

Ing. Jaroslav Šolc
zakladatel klubu a radní pro oblast kultury, sportu a občanských aktivit

symbol                          symbol                                 symbol                                  symbol

Zveřejněno: 13.07.2016 – veronika.trcova@praha2.cz