Co nás pálí...V jakém prostředí budeme žít, záleží na každém z nás

Vážení čtenáři, tématem životní prostředí pokračujeme v diskusi o problémech, ovlivňujících život obyvatel naší městské části. Jak jsme předpokládali, ze všeho nejvíce vás zajímá čistota ulic a především nepořádek, který se na mnoha místech vytváří kolem popelnic. Jak jste si možná všimli, firma Komwag, jejíchž služeb MČ Praha 2 k úklidu využívá, skutečně dělá, co může, a Praha 2 je v celopražském srovnání relativně „čistá“. Na lidskou lhostejnost, případně nedbalost, je ale sebelepší „uklízeč“ mnohdy krátký.
Jako další diskusní téma nabízíme bezpečnost v naší městské části. Rádi bychom, abyste se tentokrát zaměřili na tři základní otázky:
- Považuji svoji městskou část v celopražském měřítku za bezpečnou?
- Jakým místům se raději vyhýbám a proč?
- Co by přispělo ke zvýšení pocitu bezpečí?
Své příspěvky, za které předem děkujeme, posílejte do redakce nejpozději do 22. listopadu.

Zveřejněno: 12.11.2002 – support@publix.cz