Cykloturistika pro celou rodinu

Sdružení přátel Rodinné cykloturistiky vzniklo v Praze za účelem umožnit výlety po vlastech českých na kolech za přírodou nebo za blízkými kamarády.
Spíše než o sportovní výkony jde Rodinné cykloturistice o společně strávený čas při aktivním pohybu na čerstvém vzduchu. Tato činnost totiž nepochybně ovlivňuje i naše psychické a fyzické zdraví.
Pro ty, kteří by si to rádi vyzkoušeli, zve Rodinná cykloturistika na „Májové cyklotoulání Šluknovským výběžkem“ 5. až 8. 5. Základnou se stane rekreační středisko NATURA Rumburk, ze kterého se bude hvězdicovitě vyjíždět na výlety do Lužických hor, Labských pískovců a do nejsevernějších částí České republiky. Každý si bude moci vybrat z nabídky různě dlouhých tras podle své potřeby.
Na prázdniny jsou připraveny taktéž hvězdicovité týdenní cykloturistické toulky po Šumavě, Jizerských horách, Českém ráji a možná po Jižních Čechách.
Informace: 471 74 17 nebo 0606 564 284 po 17 h. Na výlety do Šluknovského výběžku a na Šumavu je nutné se přihlásit nejpozději do 28. dubna telefonicky nebo písemně: Rodinná cykloturistika, Mařatkova 917, Praha 4

-red-

Zveřejněno: 04.05.2000 – support@publix.cz
Vytisknout