Další chodníky dostanou nový povrch

Naše městská část bude i letos pokračovat ve financování obnovy chodníků. V loňském roce Praha 2 přispěla Technické správě komunikací (TSK) na opravy chodníků částkou 11 miliónů korun.
Za tyto prostředky jsou již zrekonstruovány chodníky v ulicích Balbínova (úsek Vinohradská – Mánesova, obě strany); Mánesova (úsek Španělská – Balbínova, vlevo, úsek Budečská – Třebízského, vlevo a úsek Třebízského – U Kanálky, vlevo); Španělská (úsek Mánesova – Na Smetance, podél domů); Budečská (úsek Polská – Mánesova, obě strany); Polská (úsek Budečská – Třebízského, podél domů).
Představovali jsme si rozsáhlejší realizaci, ale po povodních byla Technická správa komunikací nucena věnovat se výhradně nejpostiženějším městským částem, a tak se obnova některých našich chodníků bude muset odložit až na jaro.
Nový povrch pravděpodobně ještě letos dostanou mj. následující ulice: Viničná (úsek Kateřinská – Apolinářská, vpravo); Salmovská (dokončení pravé strany ve směru od Lípové); Karlovo náměstí (úsek od č. 14 k ulici Odborů a úsek od č. 2 po č. 7); Pod Karlovem (podél domů).

Ing. Jitka Poltierová, vedoucí odboru investic a o

Zveřejněno: 07.02.2003 – support@publix.cz