Den Rače v Praze 2

Ve středu 17. 7. se ve všech prostorách Novoměstské radnice koná od 13:00 do 19:00 Den Rače v Praze 2, který pořádají městská část Praha 2 a městská část Bratislava - Rača za podpory Velvyslanectví Slovenské republiky v Praze. Od 13:00 bude hrát dechová hudba Račanka. Slavnostní zahájení se uskuteční ve 14:00 a na něj bude navazovat vernisáž výstavy obrazů a loutek. V 15:30 začne hrát kapela Račianské country a vystoupí taneční soubor Clogg show. Od 16:00 do 16:30 se uskuteční žonglérská show „Pražané, připojte se!“ a následně opět vystoupí kapela Račianské country. V 17:00 bude koncertovat známá slovenská hudební skupina Lojzo. Součástí akce bude také výstava Život na kolesách (příběh cyklisty Vlastimila Růžičky). Dále se návštěvníci mohou těšit na ochutnávku vín a na prezentaci dalších tradičních výrobků a dovedností, jako je práce Klubu paličkované krajky Rača a dalších. Od 17. 7. do 15. 8. bude ve výstavních prostorách Novoměstské radnice k vidění výstava několika slovenských výtvarníků.

van

Zveřejněno: 19.08.2002 – support@publix.cz