Inspirace pro dárky

Od 28. listopadu do 24. prosince se na nám. Míru konají tradiční Vánoční trhy. V padesáti celodřevěných prodejních stáncích se prodává tradiční vánoční sortiment (vánoční ozdoby, svíčky, svícny, keramika, výrobky uměleckých řemesel, dřevěné hračky, malované hodiny, obrazy na skle). Svoji „únavnou“ cestu za vánoční inspirací si návštěvníci trhů mohou vylepšit koupí vánočního pečiva, cukrovinek, svařeného vína, nebo popř. moravskou slivovicí. Osvětlený vánoční smrk pochází jako loni z Dolních Kralovic z Posázaví.
Kam pro kapra
Prodejní místa: Karlovo nám. u č. 4, 6, 18 a 32, Lublaňská u č. 54, nám. Jiřího z Poděbrad č. 2, náměstí Míru č. 17 a mezi tramvajovou zastávkou a květinovým stánkem, Palackého nám. (u výstupu z metra), Slavíkova u č. 3, Štěpánská u č. 8, Tylovo nám. u č. 6, Vinohradská u č. 20, 40, 59 a 67.
Vánoční stromky
Prodejní místa: nám. Míru, Tylovo nám., Karlovo nám. (naproti kostelu sv. Ignáce), Jaromírova/Svatoplukova, Palackého nám.
Jak redakci sdělila firma KOMWAG, a. s, vánoční stromečky mohou občané v čase povánočním odkládat venku u nádob na tříděný odpad.   

van

Zveřejněno: 09.12.2002 – support@publix.cz
Vytisknout