Jednou větou

- Od 16. do 18. 5. uspořádala na nám. Míru Česká glaukomová společnost v rámci Projektu prevence glaukomu bezplatné vyšetření občanů na příznaky zeleného zákalu; toto zákeřné onemocnění lze zjistit pouze při pravidelných očních prohlídkách.
- Od 21. 5. byla zahájena stavba parkové cesty v Riegrových sadech.
- V první červnový den slaví svůj svátek všechny děti.
- V rámci cesty po 10 městech se ve čtvrtek 14. 6. na nám. Míru uskuteční na nafukovacím volejbalovém hřišti kulturně společenská akce Lipton Ice Tea; sportovní utkání budou střídat koncerty hudebních skupin.
- V sobotním odpoledni 16. 6. se na nám. Míru bude konat koncert švédského pěveckého soubou, který provede skladby klasické hudby.
- Pod záštitou parlamentního Výboru pro evropskou integraci a ministerstva zahraničních věcí se ve čtvrtek 21. června bude konat ve více než 100 zemích světa a ve 200 městech naší republiky již 7. ročník Evropského svátku hudby.
- Výluka tramvají při rekonstrukci křižovatky u Národního divadla by podle informací DP hl. m. Prahy měla být ukončena 21. 6.
- V pátek 22. 6. odpoledne se na nám. Míru v rámci Týdne proti drogám uskuteční pod záštitou ministra J. Březiny Koncert proti drogám, ve kterém vystoupí M. Maxa a také skupiny Style a Zoombie.
- V Galerii Vyšehrad (nad Libušinou lázní) se koná do 10. 6. výstava obrazů Dagmar Hoffmann Ikony domova (MORAVIA, BOHEMIA, AUSTRALIA) a od 13. 6. do 1. 7. výstava obrazů Zdeňka Polácha Jiné stavy. Nedělní Promenádní koncerty v parku u Myslbekových soch se konají v červnu a září od 14:30 hod.
-Vzhledem k množícím se stížnostem občanů na odtahování jejich automobilů při blokovém čištění upozorňuje Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK) na možnost seznámit se s harmonogramem prací na internetové stránce: www.tsk-praha.cz (kolonka Informace pro veřejnost, údržba komunikací).

van

Zveřejněno: 02.07.2001 – support@publix.cz
Vytisknout