Kdo si hraje, nezlobí

Prázdniny jsou skvělá věc, ale v některých pražských rodinách přinášejí problémy: totiž ne všechny děti mají možnost strávit dva volné měsíce se svými blízkými mimo bydliště. Potom je dobré využít třeba nabídky Domu dětí a mládeže (DDM) hl. m. Prahy, který každoročně organizuje letní tábory pro děti i řadu akcí v hlavním městě. Většina táborů je sice už obsazena, ale ne všechny: nejúplnější aktuální nabídku všech akcí rodiče najdou na internetu: www.ddmpraha.cz (Aktuality/„Mít kam jet 2002“). Na výše uvedené webové stránce jsou také odkazy na ostatní pražské domy dětí a mládeže (v naší MČ je to DDM Na Smetance 1: www.ddm-ph2.cz).
Redakce Novin Prahy 2 se přímo otázala DDM Na Smetance, jak bude fungovat v době prázdnin: pro počítačové nadšence bude v pondělí – pátek od 8:00 do 16:00 otevřen Klub internetu Vyšehrad ve Vratislavově 15 (zdarma); dívky a ženy budou moci 3 x týdně cvičit v Lublaňské 18 (bližší informace na www.rytmus.ddm-ph2.cz).
Další možností jak naplnit volný čas dítěte, které tráví část prázdnin doma, je dopřát mu skotačení a hry na hřišti. V naší MČ mají letní prázdninový provoz čtyři hřiště při ZŠ: Botičská 8, Resslova 10, Sázavská 5 a Slezská 21. Provozní doba je pondělí – neděle od 10:00 do 18:00.

van

Zveřejněno: 19.08.2002 – support@publix.cz
Vytisknout