Napsali jste nám...:Pes je vizitkou

Vážená redakce a zastupitelé,
při čtení článku Pes je vizitkou každého majitele, jsem nevěřil vlastním očím a zároveň jsem pocítil nával vzteku. Za stavu, kdy jsou ulice dlouhodobě znečišťovány psími výkaly a toto téma je všem obyvatelům notoricky známo, Vy upřednostňujete náhodné akce končící domluvou místo věnování trvalé pozornosti končící maximálním postihem arogantních pejskařů. Snad ani nelze věřit, že by to mohlo mít znatelný efekt.
Neuplyne týden, abych některému z dětí nemusel potupně v koupelně kartáčkem čistit z podrážky smradlavý exkrement. Tak, jako je pes vizitkou majitele, i výkaly na chodnících jsou Vaší vizitkou. A věřte, že o čuňata na radnici zájem nemám.
S pozdravem M. Machek, Praha 2

Vážený čtenáři,
věřte, že naprosto rozumím Vašim pocitům, které jste měl při čtení zmíněné zprávy, jež si kladla za cíl kromě podání nestranné informace o vztahu městské policie k problematice psích exkrementů a k chování některých majitelů čtyřnohých miláčků. Chtěli jsme vyburcovat čtenáře Novin Prahy 2, aby vyjádřili svůj názor. Ve zmíněném materiálu se zcela jasně uvádí, že tyto akce budou pokračovat i v následujících měsících. Této problematice se budeme nadále věnovat. Své názory nám můžete zaslat na adresu redakce.
   

Roman Roček,vedoucí redaktor Novin Prahy 2

Zveřejněno: 02.07.2001 – support@publix.cz
Vytisknout