Nově jmenovaná redakční rada Novin Prahy 2

Vážení obyvatelé Prahy 2,
u příležitosti svého zvolení do čela nové redakční rady těchto novin bych se s Vámi rád podělil o některé své představy a plány k podobě Novin Prahy 2 v následujícím období. Nově jmenovaná redakční rada by ráda prohloubila komunikaci mezi Vámi občany a Radou a Zastupitelstvem MČ Praha 2.
Proto by kromě informací o práci zastupitelstva měly noviny plnit roli zpětné vazby mezi radnicí a Vámi. Uvítáme jakékoliv Vaše náměty, připomínky, a v neposlední řadě i kritiku týkající se veřejného života v Praze 2. Redakce dostává sice řadu dopisů a diskusní fórum na internetu je dosti živé, prakticky se ale jedná o úzké spektrum názorů.
Chápu, že většina z Vás má na práci spoustu jiných starostí než psát dopisy na radnici. Sám vím z vlastní zkušenosti, že mi mnoho věcí vadí a kritizuji je, ale ke konkrétnímu kroku se jen těžko odhodlávám. Ale bez dostatečně široké zpětné reakce se může stát, že bychom řešili jen problémy těch, kteří mají čas svoje připomínky napsat. Pro ty z Vás, kteří vlastníte e-mail, je otázkou jen několika chvil sednout si a napsat na adresu: noviny@p2.mepnet.cz, co Vás konkrétně zajímá. Je-li vám bližší kontakt po telefonu, volejte redakci na číslo 222 517 110.
V diskusní rubrice: „Co nás pálí“ bychom i nadále rádi uváděli co nejširší spektrum názorů na „horká“ témata (např. problémy mladých rodin, bydlení, drogová problematika, parkování…). Také chceme informovat o tom, co můžete od svých zastupitelů, úředníků, policistů nebo strážníků požadovat, kde se můžete informovat, kam si můžete jít stěžovat apod.
Věřím, že i prostřednictvím těchto novin dosáhneme hlavního poslání radnice: aby Vámi zvolení zastupitelé řešili právě ty problémy, které Vás pálí.

Členové redakční rady
Filip Benda – předseda (ODS), Mgr. Michal Basch – člen, starosta městské části (ODS), Miloslav Hanuš – člen (ČSSD), Alan Hopp – člen (ODS), PhDr. Eliška Janšová – člen (KDU – ČSL), RNDr. Jan Polecha, CSc. – člen (US – DEU), RNDr. Radim Perlín – člen (Demokraté Jana Kasla).

Filip Benda, předseda redakční rady, člen zastupit

Zveřejněno: 07.02.2003 – support@publix.cz