Pokud pořád nevíte, kam na prázdniny…

Nabízíme několik internetových odkazů. Na www.ddmpraha.cz najdete mnoho zajímavých a užitečných rubrik. Mimo jiné i tlačítko MÍT KAM JET. Najedete - li myší a kliknete, dostanete se do velmi obsáhlé databáze letních i zimních dětských táborů. Pak již jen stačí zadávat kritéria. A je opravdu z čeho vybírat. Přejeme úspěšné hledání.
Do této databáze se lze rovněž dostat přímo, přes adresu www.mitkamjet.cz. Ti, kdo nemají přístup na internet, si mohou v pražských Domech dětí a mládeže (DDM) vyzvednout stejnojmennou brožurku.
Konec školního roku však neznamená jen začátek prázdnin, ale i začátek nového školního roku. Ty dva měsíce tak rychle uplynou… Na www.ddmpraha.cz je další zázračné tlačítko s názvem MÍT KAM JÍT. Opět zde najdeme funkční a aktuální databázi zájmových kroužků a mládežnických oddílů. Během prázdnin si lze vše v klidu projít a promyslet a na začátku roku být připraveni. Z internetu se dostaneme na stránky přes www.mitkamjit.cz.
Třetí kouzelný „knoflík“ má nadpis OBČANSKÁ SDRUŽENÍ. Je zde mnoho odkazů na různé organizace, pracující s dětmi. I na jejich domovských stránkách lze najít hodně možností dětských táborů i jednorázových akcí, včetně příměstských.
Pro ty, kdo bydlíte či chodíte do školy v Praze 2, mohu doporučit navštívit stránky www.ddm-ph2.cz, nebo přímo Dům dětí a mládeže Praha 2, Na Smetance 1.
Přejeme všem krásný prázdninový čas.

Martin Voráč

Zveřejněno: 08.07.2004 – support@publix.cz
Vytisknout