Praha 2 má tiskovou mluvčí

Městská část Praha 2 se rozhodla zřídit funkci tiskového mluvčího. Chce rozvíjet komunikaci prostřednictvím současných moderních technologií, více využívat sociální sítě a posílit vztahy s veřejností a médii.

Ve výběrovém řízení uspěla Andrea Zoulová, která v předchozím zaměstnání pracovala jako vedoucí Oddělení tisku a prevence a tisková mluvčí Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy.

Mgr. Andrea Zoulová absolvovala přírodovědně-humanitní a pedagogickou fakultu Technické univerzity v Liberci a řadu odborných kurzů v oblasti Public Relations.

Nová tisková mluvčí Prahy 2 je novinářům k dispozici na elektronické adrese andrea.zoulova@praha2.cz nebo na telefonních číslech 731 553 188 či 236 044 231.

Tisková mluvčí Andrea Zoulová

Zveřejněno: 04.10.2019 – webadmin@praha2.cz