Školské obvody základních škol

 

4.

 

Obecně závazná vyhláška

 

o školských obvodech základních škol

 

  Zastupitelstvo hlavního města Prahy se usneslo dne 13. 2. 2020 vydat podle § 44 odst. 3 písm. d) zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, a § 178 odst. 2 písm. b) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), tuto obecně závaznou vyhlášku:

 

 

§ 1

 

  Školské obvody základních škol zřízených městskými částmi jsou stanoveny v příloze k této vyhlášce.

 

§ 2

 

  Obecně závazná vyhláška č. 3/2019 Sb. hl. m. Prahy, o školských obvodech základních škol, se zrušuje.

 

§ 3

 

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. dubna 2020.

 

 

 

 

MUDr. Zdeněk Hřib, v. r.

primátor hlavního města Prahy

 

 

doc. Ing. arch. Petr Hlaváček, v. r.

1. náměstek primátora hlavního města Prahy

 

Příloha k obecně závazné vyhlášce č. 3/2019 Sb. hl. m. Prahy

 

Městská část Praha 2
 

Základní škola, Praha 2, Botičská 8

Albertov
Apolinářská
Botičská
Františka Lenocha
Hlavova
Horská
Korčákova
Ke Karlovu – lichá č. 3–5, sudá č. 2–8
Ladova
Na Děkance
Na Hrobci
Na Slupi
Na Výtoni
Plavecká
Pod Slovany – lichá č. 3–9, sudá č. 2–16
Podskalská – lichá č. 3–25, sudá č. 2–18
Rašínovo nábř. – sudá č. 28–50
Studničkova
Svobodova
Trojická
Vinařického
Votočkova
Vyšehradská – lichá č. 1–45, sudá č. 2–24


Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

Americká – lichá č. 1–15, sudá č. 2–18
Bělehradská – lichá č. l9–57, sudá č. 22–72
Belgická – lichá č. 1–9, sudá č. 2–10
Boženy Němcové
Čermákova
Francouzská – sudá č. 26–46
Fričova
Fügnerovo nám.
Havlíčkovy sady č. 2
Jana Masaryka
Koperníkova
Koubkova
Legerova – lichá č. 3–21, sudá č. 2–28
Londýnská – lichá č. 1–13, sudá č. 2–10
Lublaňská – lichá č. 1–29, sudá č. 2–14
Máchova
Na Folimance
Na Kleovce
Na Kozačce
Nad Petruskou
Perucká
Pod Karlovem
Pod Nuselskými schody
Pod Zvonařkou
Rejskova
Rybalkova – sudá č. 2–14
Sarajevská
Sokolská – lichá č. 1–20, sudá č. 4–22
Šafaříkova
Šmilovského
U Havlíčkových sadů
U Zvonařky
Varšavská – lichá č. 1–23, sudá č. 2–26
Wenzigova
Záhřebská – lichá č. 1–27, sudá č. 2–52


Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Kladská
Mánesova – lichá č. 59–89, sudá č. 64–94
náměstí Jiřího z Poděbrad č. 1–5
Polská – lichá č. 1–19, sudá č. 36–64
Slavíkova – lichá č. 1–5
Třebízského
U Kanálky
Vinohradská – lichá č. 69–99


Základní škola, Praha 2, Londýnská 34

Americká – lichá č. 17–43
Anglická – sudá č. 12–30
Bělehradská – lichá č. 59–95, sudá č. 74–130
Belgická – lichá č. 11–37, sudá č. 12–42
Bruselská
Jugoslávská – lichá č. 13–29, sudá č. 10–22
Londýnská – lichá č. 15–83, sudá č. 12–62
náměstí Míru č. 15–19
Rumunská – lichá č. 21–35, sudá č. 22–36
Uruguayská – lichá č. 1–9, sudá č. 2–10


Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1

Anny Letenské – lichá č. 1–17, sudá č. 12–18
Anglická – lichá č. 1–25
Balbínova
Budečská – lichá č. 37–47, sudá č. 36–48
Čelakovského sady – sudá č. 8–12
Čerchovská
Helénská
Chopinova
Ibsenova – lichá č. 1–7
Italská
Kunětická
Krkonošská
Lichnická
Mánesova – lichá č. 1–57, sudá č. 2–62
Na Smetance
nám. Míru – č. 1–6, č. 20
Na Švihance
Polská – sudá č. 2–34
Rubešova
Římská – lichá č. 3–37, sudá č. 2–36
Slavíkova – lichá č. 7–29
Škrétova
Španělská
Vinohradská – lichá č. 11–67, sudá č. 6–30
Vozová


Základní škola a Mateřská škola, Praha 2, Resslova 10

Benátská
Dittrichova
Dřevná
Gorazdova
Jenštejnská
Jiráskovo nám.
Karlovo nám.
Lazarská – všechna sudá čísla
Masarykovo nábř.
Myslíkova – sudá č. 2–32
Na Hrádku
Na Moráni
Na Poříčním právu
Na Zbořenci
Na Zderaze
Náplavní
Odborů
Omladinářů
Palackého nám.
Pod Slovany – lichá č. 11–23
Podskalská – lichá č. 27–35, sudá 20–22
Rašínovo nábř. – sudá č. 52–78
Resslova
Trojanova
Václavská
Vodičkova – lichá č. 1–7
Vyšehradská – lichá č. 47–53, sudá č. 26–28
Záhořanského


Základní škola, Praha 2, Sázavská 5

Anny Letenské – sudá č. 2–10
Americká – sudá č. 20–46
Blanická
Budečská – lichá č. 1–35
Francouzská - lichá č. 1–25, sudá č. 2–24
Ibsenova č. 2
Korunní – lichá č. 1–37, sudá č. 2–38
Moravská – lichá č. 1–15, sudá č. 2–24
nám. Míru č. 7–14
Římská – lichá č. 39–45, sudá č. 38-46
Sázavská
Slezská – lichá č. l–21, sudá č. 2–36
Šubertova
U Tržnice
Uruguayská – lichá č. 11–21, sudá č. 12–22
Varšavská – lichá č. 25–37, sudá č. 28–40
Vinohradská – sudá č. 32–54
Záhřebská – lichá č. 29–43


Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27

Budečská – sudá č. 2–32
Francouzská – č. 2–33
Chodská
Korunní – lichá č. 39–65, sudá č. 40–64
Lužická
Moravská – lichá č. 17–45, sudá č. 26–52
Slezská – sudá č. 38–64
Slovenská
Šumavská

Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8

Anglická – sudá č. 2–10
Hálkova
Ječná
Jugoslávská – lichá č. 1–11, sudá č. 2–8
Kateřinská
Ke Karlovu – lichá č. 7–21, sudá č. 10–24
Legerova – lichá č. 23–65, sudá č. 30–82
Lipová
Lublaňská – lichá č. 31–67, sudá č. 16–54
Malá Štěpánská
Melounová
Mikovcova
Na Bojišti
Na Rybníčku
nám. I. P. Pavlova
Pod Větrovem
Rumunská – lichá č. 1–19, sudá č. 2–20
Salmovská
Sokolská – lichá č. 25-45, sudá č. 30–68
Štěpánská – lichá č. 1–5, sudá č. 2–10
Tylovo nám.
Tyršova
U Nemocnice
V Tůních
Viničná
Vocelova
Žitná – všechna sudá čísla

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13

Čiklova – lichá č. 1–13
Hostivítova
Jaromírova
K Rotundě
Krokova
Libušina
Lumírova
Na Libušince
Neklanova
Nezamyslova
Oldřichova
Ostrčilovo nám.
Přemyslova
Rašínovo nábř. – sudá č. 2–26
Sekaninova
Slavojova
Soběslavova
Spytihněvova
Svatoplukova
Štulcova
Vnislavova
V Pevnosti
Vratislavova