Proměny Prahy 2 : Významné investiční projekty

Městská část Praha 2 připravuje ve výstavních prostorách Novoměstské radnice expozici nazvanou PROMĚNY PRAHY 2. Vernisáž se bude konat ve středu 7. dubna 2004, veřejnosti bude výstava přístupná od 8. do 30. dubna 2004.
Cílem této přehlídky je představit veřejnosti projekty a realizace posledních 3 – 5 let z oblasti nové výstavby, rekonstrukcí objektů nebo jejich částí, interiérů a úprav veřejných prostranství a parků na území městské části Praha 2. Dalším z témat bude seznámení veřejnosti s projektem rekonstrukce Úřadu městské části Praha 2, která bude zahájena na jaře 2004 v objektech nám. Míru 20 a Jugoslávská ul. 20, 22. Také budou prezentovány projekty a realizace v rámci obnovy Havlíčkových sadů, rekonstrukce bytových objektů, dále studie úprav některých veřejných prostor apod.
Městská část Praha 2 zároveň nabídla spolupráci na tomto projektu soukromým investorům a projektantům, kteří mají zájem představit veřejnosti významné realizace z posledních let na území naší městské části – do 10. ledna 2004 měli možnost kontaktovat odd. územního rozvoje.
Expozice na Novoměstské radnici bude instalována na min. 250 m2 podlažní plochy a její realizace bude jednotně zajištěna vybranou profesionální firmou.

Zveřejněno: 13.02.2004 – support@publix.cz