Psí výcvik na Folimance přilákal pejskaře i navzdory horku

Praha 2 každoročně pořádá psí výcvikovou poradnu (agility a obedience/poslušnost), a to v Riegrových sadech a na Folimance. Na Folimanku včera pejskaři dorazili i přes vražedné horko. Páníčkové i psi, pro něž samozřejmě městská část kromě zkušených lektorek a nejrůznějších herních prvků připravila i misku stále plnou vody, se bavili. Překážku se nakonec rozhodl přeskočit i radní pro oblast kultury a sportu, Jaroslav Šolc. Tak zase za rok! Ale mezitím nás čeká ještě Psí den na náměstí Míru, letos 6. září.

Text a foto: kav