Radnice Prahy 2 zahajuje prodej obecních bytů ve veřejné aukci

Radnice Prahy 2 zahajuje prodej obecních bytů ve veřejné aukci

Městská část Praha 2 zahajuje prodej volných bytových jednotek formou veřejné aukce. V této pilotní fázi se to týká osmi bytů v oblasti Vinohrad a Nového Města.

Zájemci o koupi budou moci nabízené byty navštívit od čtvrtka 28. července 2016, kdy budou umožněny první prohlídky. Jde o lokality Vinohrad – ulice Římská a Italská – a Nového Města – Sokolská ulice a Masarykovo nábřeží. Podrobné informace k jednotlivým aukcím a zejména k prohlídkám bytů jsou k dispozici na webových stránkách městské části www.praha2.cz v sekci Prodej bytů.

Zprávu zpracoval odbor Kancelář starostky a vnějších vztahů ÚMČ Praha 2. Další podrobnosti: Mgr. Ilona Chalupská, vedoucí odboru Kancelář starostky a vnějších vztahů, tel.: 222 518 766, mobil: 724 727 224, e-mail: ilona.chalupska@praha2.cz.

Zveřejněno: 26.07.2016 – webadmin@praha2.cz