Sbírka pro KAPKU NADĚJE

Veřejná sbírka, kterou od listopadu loňského roku pořádá městská část Praha 2 ve prospěch nadačního fondu KAPKA NADĚJE, pokračuje až do konce září.
V červenci byl proveden průběžný součet a vyšlo najevo, že sbírka zatím vynesla 21 770 korun – v drobných mincích se v kasičkách sešlo 19 220 korun, zbytek v bankovkách. Vybrané peníze byly uloženy do trezoru, sbírka však stále pokračuje. Kasičky jsou umístěny v recepcích úřadu na Karlově náměstí 8 a v Žitné 51 a přispívat je do nich možné až do 30. září.
Výtěžek sbírky věnuje Nadační fond Kapka naděje na pomoc transplantační jednotce hematologického oddělení II. dětské kliniky Fakultní nemocnice Motol. Jde o jediné pracoviště v České republice, na kterém se provádí transplantace kostní dřeně u dětí.

Text a foto: len

Zveřejněno: 20.09.2004 – support@publix.cz