Senioři jsou se stravováním spokojeni

Do redakce jsme dostali dopis spokojené seniorky, která je jednou z klientek Centra sociálních služeb v Máchově 14, zřízeného městskou částí Praha 2 pro poskytování sociálních služeb:
Chválím naši městskou část, že důchodcům umožnila za přijatelnou cenu stravování v Centru sociálních služeb v Máchově ulici. Servis provádí chvalně známá firma, která zejména v jakosti jídel nečiní rozdíl mezi okázalými a menšími restauracemi.
Tuto okolnost si znovu ověřuji při občasných návštěvách svého bývalého pracoviště. Jedním z pravidel provozu firmy je také zútulnění prostředí, korektnost zaměstnanců ke klientele. To všechno je možno nalézti i v „naší" jídelně v Máchově ul., kde zaměstnanci - převážně ženy, vytvářejí pohodu obědvajícím, přispěchávají na pomoc invalidům, vedou dorost.
Nelze si také nevšimnout úsměvů kuchařů při podávání jídel. Nechybí ani dekorace odpovídající současné roční době nebo historickým a současným událostem. Za to všechno patří díky i ostatním zaměstnankyním, které pohodu a příjemné prostředí pro navštěvníky jídelny spoluvytvářejí.
Je velkou zásluhou vedoucí (p. Vítkové), že pozorně sleduje a bdí nad perfektním chodem provozu restaurace (někdy musí řešit např. výměnu invalidních holí nebo i oděvních svršků).
S neobyčejným citem a ochotou vytváří spolu se všemi zaměstnanci podmínky pro zpříjemnění zbytku našich životů.

Ing. Eva Křiváková, Belgická 21

Zveřejněno: 19.08.2002 – support@publix.cz