Slavnostní spuštění hry Skryté příběhy

Slavnostní spuštění hry Skryté příběhy

Společnost Tripeduca a městská část Praha 2 vás zvou na slavnostní spuštění hry „Skryté příběhy“. Koná se ve čtvrtek 25. května 2017 od 16:00 na Folimance pod záštitou a za účasti starostky Prahy 2 Jany Černochové.

Nová mobilní aplikace je určena pro rodiny s dětmi a podle jejích tvůrců navždy změní pohled na to, jak má vypadat dobrý rodinný výlet. Na Folimance je připravena malá ochutnávka této hry, při níž může každý objevit Skrytý příběh „Údolí nářků“. Mobil se na chvíli promění ve stroj času, hráč se ocitne v roce 1973 a bude řešit např. to, aby zásahy sovětského poradce pro metro nezpůsobily zřícení Nuselského mostu.

Kdy a kde se hraje?

Akce začíná 25. 5. v 16 hodin u altánu parku Folimanka (zhruba uprostřed parku vedle dětského hřiště) a končí v protiatomovém krytu Folimanka, který je v ulici Pod Karlovem (naproti domu č. 2). I s celou rodinou je možné projít 600 metrů dlouhou trasu a společně si užít spoustu zábavy.

Na konci hry se každý z hráčů ocitne v unikátním protiatomovém krytu, kde bude řešit finální úkol ochutnávkové trasy. Poté přijde na řadu malé občerstvení, při kterém si může o svém zážitku popovídat s tvůrci hry a prohlédnout si výstavu ilustrací, vytvořených speciálně pro Skryté příběhy. Pro děti je připravena další zábava v zajímavém prostředí krytu, který jinak slouží pro přežití v krizové situaci a bude otevřen speciálně pro tuto příležitost. Děti zapojené do hry dostanou od Prahy 2 a Skrytých příběhů drobný dárek.

HARMONOGRAM AKCE

16:00–16:15  Altán v parku Folimanka – Příchod hostů a předání instrukcí ke zkušební trase

16:15–16:45  Procházení ochutnávkové trasy v parku Folimanka

16:45–17:15  Kryt FOLIMANKA (Pod Karlovem 2) – Zahajovací řeč starostky Prahy 2 a tvůrců hry, poděkování partnerům, představení autorů, symbolický křest aplikace

17:15–18:00  Volná zábava, prohlídka prostor krytu

Další podrobnosti: Mgr. Ilona Chalupská, vedoucí odboru Kancelář starostky a vnějších vztahů, tel.: 236 044 282, mobil: 724 727 224, e-mail: ilona.chalupska@praha2.cz.

Zveřejněno: 23.05.2017 – webadmin@praha2.cz