Soutěž o putovní pohár Obvodního mysliveckého spolku Praha 2 vyhrála ZŠ Londýnská

Již potřetí se ve středu 29. května odpoledne v Apolinářské zahradě konala soutěž ve střelbě ze vzduchovky, kterou pro žáky 6. a 7. tříd základních škol Prahy 2 pořádal Obvodní myslivecký spolek ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Praha 2. Soutěž zahájili myslivečtí trubači, kromě sportovního zápolení si mohli zájemci vyzkoušet také střelbu z kuše či hod míčkem na plechovky.
V klání školních družstev zvítězil tým ZŠ Londýnská. Ceny do soutěže věnovala i městská část, úspěšným střelcům je předávala starostka Jana Černochová, pod jejíž záštitou se klání konalo. Spolu s ní gratuloval nejlepším družstvům hvězdný host, Dominik Hašek.

Text: kav
Foto: vin