Tajemník Úřadu městské části Praha 2 byl oceněn za svou práci

Národní komise soutěže o Manažera roku udělila tajemníkovi Úřadu městské části Praha 2 Ing. Michalu Kopeckému, MPA, čestný titul Manažer odvětví roku 2016. Soutěž o Manažera roku byla založena v roce 1993 jako počátek tradice hodnocení významných reprezentantů managementu v České republice. Je prezentací moderních metod firemního řízení, jejich vývoje a trendu. Umožňuje ocenit osobnosti managementu, prezentovat jejich výsledky širší veřejnosti a poukázat na jejich úlohu v rozvoji české ekonomiky.

Ing. Michal Kopecký, MPA, s oceněním za svou práci

Zveřejněno: 21.04.2017 – webadmin@praha2.cz