Učňovské kadeřnictví se stará o seniory Prahy 2

Řemesla podporuje městská část Praha 2 dlouhodobě. Proto přijaly starostka Jana Černochová s místostarostkou Alexandrou Udženija pozvání na slavnostní otevření zrekonstruovaného kadeřnictví, kde pracují kadeřnické a holičské učnice. Sice to bylo
"o fous" za hranicí Prahy 2, na straně Žitné ulice patřící už Praze 1, ale přesto představitelky Prahy 2 slavnostně přestřihly pásku.
S Prahou 2 totiž učňovské kadeřnictví spolupracuje, zvýhodněně pečuje o vzhled členů klubů Dvojka pro seniory či Dvojka pro děti.
A velkou radost dělá klientům Centra sociálních služeb, učnice do něj docházejí a přímo v Centru seniory střihají a holí. Taková spolupráce má smysl.

Učňovské kadeřnictví se stará o seniory Prahy 2Učňovské kadeřnictví se stará o seniory Prahy 2       Učňovské kadeřnictví se stará o seniory Prahy 2

Foto: kla