Blíží se blokové čištění komunikací

Na území MČ Praha 2 znovu proběhne blokové čištění komunikací. Jarní etapa úklidu vozovek a chodníků proběhne v období od 3. dubna do 14. května 2017. Podzimní etapa potrvá od 8. září do 1. října 2017. Komplexní úklid komunikací proběhne vždy v 19 blocích, podrobný výčet ulic je uveden níže. Řidiče žádáme o respektování dopravního značení zákazů zastavení, aby nedocházelo ke komplikacím a úklid proběhl co nejrychleji a kvalitně.

BLOK 1: 3. 4. 2017 a 8. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.
Dittrichova, Gorazdova, Jenštejnská, Jiráskovo náměstí, Na Moráni, Na zbořenci vč. parkoviště v ul. Odborů, Na Zderaze, Náplavní, Trojanova, Václavská, Záhořanského

BLOK 2: 4. 4. 2017 a 11. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.
Botičská, Dřevná, Ladova, Na Hrobci, Na Poříčním právu, Na Výtoni, Plavecká, Pod Slovany, Podskalská, Trojická, Vinařického

BLOK 3: 5. 4. 2017 a 12. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Čiklova (úsek Slavojova –Krokova), Hostivítova, K Rotundě, Krokova, Lumírova, Na Libušince, Neklanova, Přemyslova, Slavojova, Štulcova, V Pevnosti, Vnislavova vč. podjezdu železničního mostu NN1936, Vratislavova (úsek Libušina–Cihelná brána)

BLOK 4: 6. 4. 2017 a 13. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.
Hálkova, Malá Štěpánská, Na Hrádku, Na Rybníčku vč. slepého úseku NN3169, Pod Větrovem, Salmovská, Štěpánská (úsek Ječná–Žitná), V Tůních

BLOK 5: 7. 4. 2017 a 14. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Albertov (úsek Ke Karlovu – schodiště k ul. Studničkova), Apolinářská vč. komunikace k porodnici, Boženy Němcové (úsek Ke Karlovu–Sokolská), Horská vč. NN 5232 (úsek Boženy Němcové – schodiště k Bastionu), Kateřinská (úsek Ke Karlovu–Ječná), Melounova, Na Bojišti, Viničná, Wenzigova (úsek Sokolská–Ke Karlovu)

BLOK 6: 10. 4. 2017 a 15. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Albertov (úsek Na Slupi – schodiště z ul. Studničkova), Hlavova, Horská (Na Slupi–Votočkova) vč. slepého úseku N129, Korčákova, Nezamyslova, NN1927 (parkoviště u ul. Bělehradská pod Nuselskými schody), Oldřichova vč. parkoviště pod Nuselským mostem u křižovatky Oldřichova x Svatoplukova, Ostrčilovo náměstí, Spytihněvova, Studničkova, Svatoplukova, Votočkova

BLOK 7: 11. 4. 2017 a 18. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.
Boženy Němcové (úsek Sokolská–Lublaňská), Fügnerovo náměstí, Jugoslávská (úsek Legerova–Lublaňská), Koubkova, Lublaňská, Mikovcova, Tyršova, Vocelova, Wenzigova (úsek Sokolská – schodiště k ul. Bělehradská)

BLOK 8: 12. 4. 2017 a 19. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Balbínova, Čelakovského sady (úsek Legerova–Škrétova), Helénská, Kunětická, Lichnická, Londýnská (úsek Anglická–Jugoslávská), Mánesova (úsek Italská–Španělská), Na Smetance (úsek Italská–Španělská), Rubešova, Římská (úsek Škrétova–Italská), Škrétova, Španělská, Vozová (úsek Italská–Riegrovy sady)

BLOK 9: 13. 4. 2017 a 20. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Bruselská (úsek Bělehradská–Londýnská), Fričova, Jana Masaryka (úsek Londýnská–U Zvonařky), Londýnská (úsek Jana Masaryka–Jugoslávská), Na Folimance, Pod Karlovem, Pod Nuselskými schody, Pod Zvonařkou, Rejskova, Sarajevská, Šafaříkova, U Zvonařky, Záhřebská (úsek Šafaříkova–Londýnská)

BLOK 10: 18. 4. 2017 a 21. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Anny Letenské, Blanická (úsek Římská–Polská), Budečská (úsek Polská–Slezská), Ibsenova, Mánesova (úsek Budečská–Italská), Na Smetance (úsek Italská–Anny Letenské), Polská (úsek Anny Letenské–Budečská), Římská (úsek Italská–Blanická), Sázavská (úsek Slezská–Vinohradská), Šubertova, U Tržnice

BLOK 11: 19. 4. 2017 a 22. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Americká, Belgická, Bruselská (úsek Londýnská–Belgická), Jana Masaryka (úsek Londýnská–Francouzská), Uruguayská, Varšavská (úsek Uruguayská–Máchova), Záhřebská (úsek Londýnská–Francouzská)

BLOK 12: 20. 4. 2017 a 25. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Čerchovská, Chopinova, Krkonošská, Mánesova (úsek Budečská–náměstí Jiřího z Poděbrad), Na Švihance, Polská (úsek Slavíkova–Budečská), Třebízského, U Kanálky, Vozová (úsek Chopinova–Slavíkova)

BLOK 13: 21. 4 .2017 a 26. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Dykova (úsek U Vodárny–Kladská), Chodská, Kladská, Lužická, Moravská (úsek Kladská–Šumavská), Slovenská (úsek Šumavská – schodiště k ul. Hradešínská)

BLOK 14: 24. 4. 2017 a 27. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Čermákova, Koperníkova, Máchova, Na Kleovce, Na Kozačce, Nad Petruskou, Perucká (po železniční nadjezd), Rybalkova (úsek Máchova–U Havlíčkových sadů), Šmilovského, U Havlíčkových sadů, Varšavská (úsek Máchova–Šmilovského)

BLOK 15: 25. 4. 2017 a 29. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Blanická (úsek Korunní–Římská), Budečská (úsek Francouzská–Slezská), Lužická (úsek Budečská–Šumavská), Moravská (úsek Šumavská–Sázavská), NN1924 (úsek Slezská–Blanická vč. parkoviště), Sázavská (úsek Francouzská–Slezská), Slovenská (úsek Šumavská–Francouzská), Šumavská (úsek Slezská–Slovenská)

BLOK 16: 13. 5. 2017 a 16. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Karlovo náměstí (úseky Vodičkova–Spálená, Žitná–Ječná, Ječná–U Nemocnice, Spálená–Na Moráni), Myslíkova (úsek Odborů–Spálená, Masarykovo nábřeží–Odborů), Odborů, Žitná

BLOK 17: 14. 5. 2017 a 17. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

náměstí Jiřího z Poděbrad (úsek Slavíkova–U vodárny), Slavíkova (úsek Kubelíkova–náměstí Jiřího z Poděbrad), Vinohradská (úsek Legerova–U Vodárny)

BLOK 18: 23. 4. 2017 a 1. 10. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Jaromírova, Korunní (úsek Blanická–U Vodárny), Slezská (úsek U Vodárny–náměstí Míru)

BLOK 19: 22. 4. 2017 a 30. 9. 2017 od 8:00 do 15:00 hod.

Bělehradská (úsek Bruselská–Závišova), Sekaninova, parkoviště pod Nuselským mostem u křižovatky Svatoplukova x Sekaninova

 

 

Zveřejněno: 16.03.2017 – webadmin@praha2.cz
Vytisknout