V únoru 2004 se bude Úřad MČ Praha 2 kvůli rekonstrukci stěhovat

Ve dnech 19. – 24. února 2004 proběhne z důvodu rekonstrukce stěhování Úřadu městské části Praha 2 z budov na náměstí Míru a v Jugoslávské na náhradní pracoviště – Žitná 51, Karlovo nám. 8 a Korunní 15 – odbor státní sociální podpory se již v listopadu 2003 přestěhoval do Štěpánské 1. Posledním úředním dnem na adresách nám. Míru 20 a Jugoslávská 20 bude středa 18. února. Prvním úředním dnem na náhradních pracovištích bude středa 25. února. Ve dnech stěhování bude úřad uzavřen s výjimkou informační kanceláře a podatelny, které budou v těchto dnech fungovat v Jugoslávské 20. V únorovém čísle Novin Prahy 2 zveřejníme telefonní kontakty a e-maily na jednotlivé odbory a jejich pracovníky. Aktuální informace ohledně stěhování vám bude průběžně poskytovat informační kancelář ÚMČ Praha 2, Jugoslávská 20; najdete je také na našich internetových stránkách www.praha2.cz.

Zveřejněno: 13.01.2004 – support@publix.cz