Žáci ZŠ Jana Masaryka na výměnném pobytu v Itálii

Základní škola Jana Masaryka se účastní mezinárodního projektu v rámci evropského programu Erasmus+. Projekt byl schválen na dva roky, to znamená, že bude probíhat v letech 2015–2017. Do projektu jsou zapojeny čtyři partnerské země, a to Česká republika, Rakousko, Itálie a Estonsko. V průběhu dvou let žáci a učitelé školy navštíví všechny partnerské země. Projekt je zaměřen na kulturu, cizí jazyky, poznávání tradic a zvyků. Nyní žáci školy absolvovali poslední výjezd do partnerské země – Itálie. Hostil je region Trento, konkrétně spřátelené obce Lavarone-Luserna-Folgaria. Všichni žáci bydleli v rodinách, takže se na nějaký čas stali jejich součástí a měli tak možnost komunikovat v autentickém prostředí.

Žáci ZŠ Jana Masaryka na výměnném pobytu v Itálii

Zveřejněno: 04.05.2017 – webadmin@praha2.cz