Zlatý erb 2012 pro webové stránky MČ Praha 2

Webové stránky městské části Praha 2 již druhým rokem zvítězily v krajském kole hl. m. Prahy soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí Zlatý erb.

Na slavnostním ceremoniálu dne 15. 3. 2012 byly za účasti radní hl. m. Prahy Ing. Evy Vorlíčkové vyhlášeny výsledky a předány ceny, které za naši městskou část převzal zástupce starosty Ing. arch. Václav Vondrášek společně s tajemníkem úřadu Ing. Michalem Kopeckým a vedoucí Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů PhDr. Jitkou Slavíkovou.

Webové stránky naší městské části hodnotila porota, složená z IT odborníků i laických uživatelů, průměrnou známkou 4,64 bodů (nejvyšší možná známka je 5). Na druhém a třetím místě se umístily webové prezentace městské části Praha 16 a městské části Praha 12. Cenu za nejlepší elektronickou službu získal Portál práce městské části Praha 16.

> Kompletní přehled výsledků včetně podrobného hodnocení

_IMG_4813_Praha_2_1.místo_kategorie_mesta.jpg

IMG_4815_Zlatý erb 2012_finalisté.jpg