(str. 6) V Nuslích vznikne nová informační kancelář

Obyvatelé Nuselského údolí se brzy dočkají nového zdroje informací. Pravděpodobně v prosinci letošního roku zde bude otevřena další informační kancelář Úřadu městské části Praha 2. Záměr zřídit toto pracoviště v přízemním nebytovém prostoru domu v Jaromírově ulici 23 schválila rada městské části 20. února.

Radnice si od tohoto kroku slibuje zlepšení podmínek komunikace občanů z Nuslí s úřadem městské části na náměstí Míru – aby se dostali na „svoji“ radnici prostřednictvím MHD, musejí lidé z této části Prahy 2 alespoň jednou přestupovat.

V nové informační kanceláři bude fungovat pět přepážkových pracovišť: informace včetně podatelny, ověřování a výpisy z katastru, výhledové výpisy v rámci projektu Czech Point (výpisy z obchodního rejstříku, trestní rejstřík apod.), výdej parkovacích karet pro zóny placeného stání a kopírování. Budou zde k dispozici všechny formuláře a pracovníci kanceláře zájemcům poskytnou kompletní informační servis.

red

Zveřejněno: 14.04.2007 – webadmin@praha2.cz