(str. 8) Dvanáctý reprezentační ples na Vinohradech

Do zahájení „vinohradského plesu“, který pořádá Národní dům na Vinohradech ve spolupráci s městskou částí Praha 2, zbývá už jen několik málo dní.

V pátek 16. března ve 20:00 zahájí ples společně starostka městské části Prahy 2 Jana Černochová a ředitel Národního domu Ing. Milan Hájek. Poté se rozběhne zábava ve všech sálech – v největším Majakovského sále se o ni postará velký orchestr Přemysla Vlasty a jeho sólisté, do Raisova sálu zamíří milovníci diskotékových hitů 60. – 90. let na „Retro párty“ Jiřího Linky a ve Společenském sále bude probíhat zábava v latinskoamerickém rytmu v režii Vesny Vasco de Caceres a její skupiny.

Inspirací pro taneční páry jistě bude vystoupení mistrů republiky ve standardních tancích – Zuzany Šilhánové a Martina Dvořáka. Večerem budou provázet Alexandr Hemala a Karol Pulman.

Text: bra, foto: NDV

Zveřejněno: 14.04.2007 – webadmin@praha2.cz