Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Praha 2 uzavřela memorandum o spolupráci s NKP Vyšehrad (video)

16.05. 2021
    Memorandum o spolupráci dnes podepsali starostka Prahy 2 Jana Černochová a ředitel Národní kulturní památky Vyšehrad Petr Kučera.
  • Havarijní kácení v Riegrových sadech

14.05. 2021
    Pracovníci odboru životního prostředí řeší havarijní stav jednoho ze stromů
  • Novoměstská radnice se otevřela (video)

12.05. 2021
    Výstavou prací žáků výtvarného oboru pražských ZUŠ se po nucené uzávěře otevřela 6. května 2021 Novoměstská radnice.
  • V Riegrových sadech je nové sportovně-kulturní centrum

11.05. 2021
    V pondělí 10.5. se otevřelo v Riegrových sadech za účasti mistostarostky AlexandryUdženija a místostarosty Jaroslava Šolce nové víceúčelové sportovně-kulturní centrum. Pražané budou moci znovu vyrazit do míst zaniklého sportoviště u budovy TJ Sokol Královské Vinohrady. Zanedbaná plocha poslední roky sloužila jako parkoviště, místo něj teď vzniknou beachvolejbalové hřiště, dva profesionální stoly na stolní tenis nebo půjčovna her do parku.
  • Historie vztahů mezi Izraelem a Českou republikou mapuje nová výstava (video)

12.05. 2021
    Česká republika měla k Izraeli vždy velmi blízko. Obě země svazuje pouto, které autoři expozice na náměstí Míru označili jako záhadné. Až do 29. května si tak mohou zájemci prohlédnout výstavu s názvem Záhadné pouto, která na velkoplošných panelech mapuje historii vztahů obou zemí.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další