Klub Dvojka pro přátele kultury


logo novéVážení a milí přátelé kultury,
klub Dvojka pro přátele kultury byl založen, aby přispěl k rozvoji kulturního dění v MČ Praha 2 prostřednictvím zapojení kulturních aktérů a občanů Prahy 2, kteří mají rádi kulturu a věnují se jí ve svém volném čase. Našim členům chceme poskytovat aktuální informace o příležitostech ke kulturnímu vyžití z oblastí hudby, divadla, filmu, četby, výtvarného umění apod. Rádi bychom také svým členům poskytli určitá zvýhodnění, například v podobě speciálních nabídek a slev na nákup zboží, služeb či vstupenek u našich partnerů, mezi které máte nyní možnost se zařadit.

Proč byste se měli registrovat do klubu Dvojka pro přátele kultury a jaké to má výhody?

Tento klub nabízí nejen řadu výhod u našich partnerů, ale také pravidelné informování o zajímavých kulturních akcích v Praze 2
a možnost účastnit se jich. Členství v klubu je zdarma, jedinými podmínkami jsou trvalý pobyt na území Prahy 2 a věk 18 a více let. Proč jsme klub založili? Chceme přispět k rozvoji zajímavého kulturního dění v Praze 2 ve spolupráci s našimi partnery (pořadatelé koncertů, galerie, divadla, muzea a další), s aktivními umělci z řad našich sousedů a samozřejmě i s Vámi, aktivními návštěvníky kulturních akcí, jejichž názorů a postřehů si vážíme.


Ing. Jaroslav Šolc
místostarosta pro oblast kultury a sportu

nám. Míru 20
120 39 Praha 2
tel.: +420 236 044 337

Klub Dvojka

UŽITEČNÉ ODKAZY

AKCE KLUBU

OSTATNÍ KULTURNÍ AKCE

PROČ SE STÁT ČLENEM KLUBU?

JAK SE PŘIHLÁSIT DO KLUBU

PŘEHLED PARTNERŮ KLUBU A VÝHOD

UŽITEČNÉ INFORMACE A DALŠÍ ODKAZYKONTAKTNÍ ADRESA
Klub Dvojka pro přátele kultury
Městská část Praha 2
nám. Míru 20
120 39 Praha 2
dvojkapropratelekultury@praha2.cz