1 2 3 
 • Koncert v aule Arcibiskupského gymnázia

  14.05. 2021
  Možnost sledování online.
 • Pohádkový les

  10.05. 2021
  Přiblížil se čas tradiční akce Pohádkový les! Přijďte s námi pomoci klokánkovi, který zabloudil až do Grónska a potřebuje se vrátit domů! :-) Poslední vstup do Pohádkového lesa bude umožněn v 16:00. Trasa zabere cca 1 hodinu.
 • Praha dekadentní v Tančícím domě

  06.05. 2021
  Výstava PRAHA DEKADENTNÍ balancuje na hranici slušnosti. Návštěvníkům představí historii zakázaného erotického průmyslu v Československu.
 • Stopy židovské přítomnosti v Praze 2

  05.05. 2021
  Židovská obec na pražských Vinohradech patřila k největším v Československu a je spojena s mnoha významnými a zajímavými osobnostmi. Prohlédnete-li si putovní výstavu v pokladně věže a zadíváte-li se na panorama Vinohrad z ochozu, můžete si kromě dvou věží kostela sv. Ludmily představit i dvě věže synagogy v Sázavské ulici. Autorem projektu je dokumentarista Martin Šmok.
 • Výstava na Novoměstské radnici

  05.05. 2021
  Výstavy se účastní 40 učitelů výtvarných oborů pracemi svých studentů z 16 státních a 1 soukromé ZUŠ Praha. Je zde srovnání prezenční „předcovidové“ tvorby s výukou distanční, která se liší dle osobnosti učitele. Co učitel, to vlastní recept. Tak vznikla VO ZUŠ kuchařka. Přijďte se podívat, jak se výtvarné umění v ZUŠ proměnilo a přesvědčit se o tom, že invence a krása ani v současné době nezanikly.
123